Pompa ciepła jest najbardziej ekonomicznym pomyłem na ciepły eko dom. Jest to urządzenie, które poprzez swoje właściwości zmienia naturalny kierunek przepływu ciepła w powietrzu (tzw. zielona energia).

W środowisku naturalnym ciepło płynie z obszarów o wyższej temperaturze ku niższej. Mechanizmy działające w gruntowych pompach ciepła zmuszają energię cieplną do przemieszczania się w odwrotnym kierunku (czyli z miejsc o niższej temperaturze do wyższej). Dzięki temu możemy z powodzeniem wykorzystywać te atrybuty zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń przy minimalnych nakładach eksploatacyjnych.

Wybór najbardziej korzystnego typu gruntowej pompy ciepła jest uzależniony od wielu czynników, m. in. od źródła ciepła, z którego chcemy korzystać, rodzaju ogrzewanego budynku, jak również medium, do którego energia cieplna ma być dostarczana (ogrzewanie podłogowe, c.o., wentylacja). Nasi eksperci służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem w wyborze opcji, która będzie najlepiej dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb.

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu odwiertów, dzięki czemu z naszą pomocą otrzymają Państwo naprawdę profesjonalne pompy ciepła. Dzięki nim będą mieli Państwo między innymi bardziej oszczędny dom. Jeśli chodzi o odwierty pod pompy ciepła cena z pewnością okaże się korzystna, gdyż zależy od konkretnych warunków panujących na Państwa działce. Pompy ciepła posiadają wiele zalet, dlatego ich zakup jest przydatną inwestycją. Urządzenia te występują w kilku rodzajach, dlatego każdy klient znajdzie produkt na miarę swoich potrzeb.

Wykonujemy pionowe odwierty pod pompy ciepła na terenie Śląska i Małopolski.

Ceny ustalane są indywidualnie na działce klienta w zależności od przekroju geologicznego.

pompa ciepła